Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura - Iłża 05.09.2021

Serdecznie zapraszamy na drugą turę Spinningowych Mistrzostw Koła, która odbędzie się 5 września br. w Kolonii Nadwiślańskiej na rzece Wiśle. Zbiórka o godz. 6:00. Początek zawodów o 6:30. Zawody będą trwały 7 godzin. Wpisowe 20 zł. Zapisy w sklepie wędkarskim w hipermarkecie Leclerc.

Uwaga! Ze względu na prognozowany wysoki stan rzeki Wisły zawody przeniesione na zbiornik Iłża.

W dniu 5 września odbyła się długo wyczekiwana II tura zawodów spinningowych o mistrzostwo koła Viking na zalewie w Iłży. Zawody rozpoczęły się zgodnie z planem o 6:30, po wyczerpujących godzinach zmagań okazało się, że zostało złowionych wiele ryb, wśród których większość stanowiły szczupaki, choć trafiły się również okonie. W sumie w II turze zawodów zostało zakwalifikowanych do punktacji pięć ryb z czego największy szczupak miał 69 cm. Zwyciężył Leszek Kozłowski, drugie miejsce zajął Patryk Malinowski, trzecie Andrzej Mazur i Hubert Gadaszewski, piąte Aleksander Skrok. Zostały rozdane puchary za I i II turę zawodów, oraz został wyłoniony tegoroczny mistrz i vice mistrz koła, którymi zostali Leszek Kozłowski i Krzysztof Pożyczka. Trzecie miejsce w kategorii o mistrzostwo koła zdobył Patryk Malinowski.